סיוע משפטי מיידי בטלפון: 1-800-800-891

עורכי דין סדר דין יעוץ משפטי מיידי רשלנות רפואית פשיטת רגל הוצאה לפועל

עורך דין תעבורה - עורכי דין המתמחים בעניני תעבורה

דיני תעבורה הנם חלק מהמשפט הפלילי. במשרד עורכי דין דורה כהן ויצמן ושות' חטיבה המתמחה בדיני תעבורה. אם הסתבכת והואשמת בעבירה על החוק, בעת שימוש במכונית, או כל כלי רכב אחר. קיבלת דוח משוטר? נתפסת במהירות רבה מהמותר בחוק ? במשרדנו תוכל לקבל יעוץ וטיפול מיידי על ידי עורכי דין תעבורה מומחים.

אם נהגת ברכב פרטי, עברת על החוק ונתפסת - הגעת למקום הנכון. פרקליטים העוסקים בדיני תעבורה הם אלה המשתתפים בדיונים, בבתי משפט, יותר מחבריהם המתמחים בתחומי משפט אחרים. אם נשלל רישיון הנהיגה שלך, קיבלת דוח על מהירות מופרזת, קנס בעקבות שימוש בטלפון 
סלולרי בעת נהיגה או שהיית מעורב בתאונת דרכים, כדאי שלצידך יעמוד עורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי ביותר.

משרד עורכי דין דורה כהן ויצמן ושות' עומד לרשותך בכל שאלה אודות דיני תעבורה, עבירות תנועה שכיחות יותר וכאלה שאינן. אנו מייצגים נאשמים בכל ערכאה משפטית ובבתי המשפט בכל רחבי ישראל.

זקוק לסיוע של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה? לחץ כאן: יעוץ משפטי

או התקשר שיחת חינם 1-800-800-891

לאחרונה נחקק חוק המתיר לכל שוטר, לעכב נהג ולדרוש ממנו לעבור בדיקת אלכוהול. נהגים עורכי דין תעבורה - עו"ד בנושאי תעבורה, עבירות תנועה ועודשיתפסו בעודם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, ישלל רישיונם במקום. אותם נהגים ישפטו ולכן רצוי שייוצגו על ידי עורך דין המתמחה בנושאי תעבורה. אנו ממליצים לך לקרוא היטב את העצות שבאתר, יתכן כי אלו יחסכו ממך אי נעימות ואולי אף יוכלו לסייע לך! אם נקלעת למצב בו נדרש לך סיוע משפטי – פנה אלינו בהקדם.


דבר ראשון שצריך לבדוק במקרה של תאונת דרכים, הוא האם יש לך ביטוח מקיף לרכב. במידה והביטוח תקף במועד התאונה, תוכל לקבל החזר כספי מחברת ביטוח, עבור שכר טרחתו של עורך דין שייצג אותך. לעיתים, חברת ביטוח תישא גם בהוצאות עבור תשלום למומחה בטיחות – תעבורה.

אולם, ישנם מכשולים רבים בהם פוגשים מבוטחים המעוניינים לממש את זכויותיהם לפי פוליסת הביטוח שרכשו. החברות המבטחות אינן ממהרות לשלם את תגמולי הביטוח ובחלק גדול מהמקרים יעוץ משפטי מקצועי עשוי לזרז ולייעל את התהליך.

חשוב לפנות לעו"ד בתחום, בהקדם האפשרי. פנייה מוקדמת לרוב תחסוך נזקים רבים העלולים להיגרם עקב אי בקיאותכם בחוק. כך לדוגמא, מקרה שכיח של "אל תעשה", הוא הודאה בפני שוטר, העשויה להביא להרשעתך בכל בית משפט, גם עם ראיות התביעה קלושות ואינן מבססות הרשעה.

חשוב מאד לזכור: אם נעצרת על ידי שוטר תנועה, היה נימוסי, שתף עמו פעולה אבל אל תודה בכלום! אל תספר סיפורים לפני שתשוחח עם עורך דין תעבורה מקצועי. אם השוטר רשם את דבריך על גבי הדוח, קרא בעיון את מה שכתב, לפני שאתה חותם. הדברים יוכלו לשמש כנגדך בבית משפט!

החוק הביא לכך שסירוב לבצע בדיקת נשיפה עשוי לשמש כחיזוק לראיות התביעה ועבירה
זאת הנה שקולה לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. עורכי דין הנמצאים מדי יום בדיונים בנושאי תעבורה, יוכלו לספר לך אודות נהגים, שהצטערו מאד על כל שהיו נחמדים, נכנסו ללחץ מיותר ומיהרו להודות.

אם השוטר לא כתב את אשר
אמרת, בקש ממנו לשנות ולתקן, זוהי זכותך. אם אתה מכחיש את הטענות והיו איתך נוסעים נוספים ברכב, רשום את גרסאותיהם, שכן תוכל לעשות בהן שימוש בעתיד. אתה או מי שייצג אותך
.

בעת ניסיון להוכיח את חפותך, עשוי העו"ד להמליץ על בדיקת פוליגרף, במכון פרטי. במידה ותצא דובר אמת, תמיד ניתן יהיה להשתמש בתוצאות הבדיקה בעת הדיון המשפטי. אם אובחנת כדובר שקר, השמד את הבדיקה. במידה ובאמת קיבלת הזמנה לבית משפט, קודם שתצא לבחור בפרקליט מתאים, גש אל תחנת המשטרה ובקש לצלם את תיק התביעה המלא. זוהי זכותך וכך תוכל לקרוא ולהתרשם מהעדויות הקיימות נגדך.

רשימת תחומים בהם מתמחה חטיבת דיני תעבורה במשרד דורה כהן ויצמן ושות':

  • עבירות מהירות, נהיגה במהירות מופרזת, פסילה מנהלית
  • נהיגה בשיכרות, בדיקת שיכרות, נהיגה תחת השפעת אלכוהול
  • שלילת רשיון נהיגה, פסילת רשיון
  • עבירות תנועה, אי ציות לחוקי התנועה, טלפון בזמן נהיגה
  • נקודות, שיטת הניקוד החדשה, פסילה
  • חציית קו לבן, חציית צומת ברמזור אדום, אי מתן זכות קדימה
  • משפט תעבורה, עסקת טיעון, עונש על תנאי
  • נהיגה ללא ביטוח רכב, שימוש ברכב ללא רשיון
עורכי דין מנוסים ובקיאים בתחום דיני תעבורה יוכלו לייצג אותך בכל דיון משפטי והליך מקדמי כגון: ביטול קנסות, השבת רשיון נהיגה וכדומה. עורכי דין מקצועיים יוכלו אף להגיע לעסקת טיעון עם התביעה, כך שהאשמות נגדך יופחתו.

הואשמת בעבירות תנועה? זקוק לסיוע משפטי?

התקשר 1-800-800-891
 

מידע נוסף: עונשי מאסר על עבירות תעבורה    שיטת הנקודות וקורס נהיגה מונעתמשתוללים עם הטרקטורון? היזהרו

בבית המשפט העליון בעניין דרור פחימה נ' מדינת ישראל (ע"פ 849/10) נדון ערעור על גזר דינו של בית המשפט המחוזי בבאר-שבע מיום 31.12.2009 בת"פ 8085/08 (כבוד השופטת צ' צפת).

שפיטת נאשם בעבירת נהיגה בשכרות

בבית המשפט העליון ב רע"פ 9183/11 (הרש מנדל הסנפרץ נ' מדינת ישראל) הוגש כנגד המבקש כתב אישום לבית משפט השלום לתעבורה בתל אביב-יפו, המייחס לו עבירה של נהיגה בשכרות..

פסילה מנהלית בעבירות תעבורה

בשפ 7855/10 (אביתר ברוך נ' מדינת ישראל) נדון מקרה שבו שני העוררים "נתפסו" באמצעות ממל"ז כשהם נוסעים כ-50 קמ"ש מעל המותר.

כתב אישום בדיני תעבורה - איך מתמודדים מולו?

הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות תעבורה? בואו להכיר את ההליך והדרכים להתמודד מולו בליווי של עורך דין מיומן...

סירוב לביצוע בדיקת נהיגה בשכרות

בפקודת התעבורה נתן המחוקק דעתו כיצד יש להתייחס לנהג אשר מסרב לבצע בדיקת נהיגה בשכרות. לחץ כאן לקריאה על אופני הבדיקה ועל משמעותו המשפטית של סירוב לביצוע בדיקת נהיגה תחת השפעת אלכוהול...

חוקי תעבורה בישראל - עבירות תנועה, קנסות ועוד

בארצנו, החוק שחולש על ההתנהגות בכביש הוא פקודת התעבורה, והתקנות לפיה. כמו כן, נהוגה שיטת הנקודות, הקובעת עונשים מצטברים לעבריינים סדרתיים. לחץ כאן למאמר המלא...

דיני תעבורה - עבירות תנועה שכיחות

מהן עבירות התנועה השכיחות ביותר, איזו ענישה מצפה לעבריינים ומדוע חשוב כל כך לקבל יעוץ משפטי מעורך דין בתחום דיני תעבורה - למאמר המלא לחץ כאן...

נהיגה בשכרות - מהימנות בדיקת נשיפה במכשיר ינשוף

נעצרת על ידי שוטר תנועה ונדרשת לבצע בדיקת נשיפה במכשיר ינשוף? הוגש נגדך כתב אישום עקב נהיגה בשכרות? יש כמה דברים שעליך לדעת אודות מכשיר הינשוף. לחץ כאן לפרטים...

פורום יעוץ משפטי

בדיקת זכויות מקרקעין
ייעוץ בנושא הוצאה לפועל
ייעוץ בענייני תעבורה
ייעוץ בנושא דיני משפחה
ייעוץ בנושא דיני נזיקין
ייעוץ בנושא דיני פלילים
ייעוץ בנושא דיני פשיטת רגל
ייעוץ בנושא תביעות אזרחיות
ייעוץ בנושא אחר

פנה אל עורך דין:
שם הפונה:
דוא"ל:
טלפון:
איזור מגורים:
הבעיה שלי בנושא:
תוכן ההודעה:

תחומי התמחות במשרד:
   עורכי דין משפחה, גירושין
   עורכי דין פלילי
   עורכי דין אזרחי מסחרי
   עורכי דין מקרקעין
   עורכי דין תעבורה
   עורכי דין נזיקין
   עורכי דין דיני עבודה
   עורכי דין רשלנות רפואית
   מושגים משפטיים
   פרסום מאמרים משפטיים

פורום יעוץ משפטי לאזרח

הודעות אחרונות בפורום:
- תעבורה
- צביעת ארונות מטבח
- בדיקת רכב
- הצגת ראיות לצד שכנגד
- דיני משפחה
- שעות נוספות בהריון
- זכויות שוכר לאחר מכירת הדירה
- שלום חברים , מנסה לאתר פס"ד ע "א 569/80 ולא מוצא , מוצא הרק איזכורים שלו צד שכנגד טוען שפס"ד זה מוכיח שלא חלה אחריותעל השולח כאשר השלוח חורג מהסמכות שניתמנה לו להבנתי ס 14 בפקודת הנזיקין הוא חדמשמעי כשהמחוקק רוצה לפטור הוא עושה זאת ס56 לפקודת החברות לדוגמא , וגם בו יש החרגות להחרגות אם יש מי שיכול לאר הפס"ד - אודה מאד כמו כן אשמח לשמוע דעתכם האם שולח פטור מאחריות כאשר שלוח חורג מסמכותו [השולח קיבל מוצר להעבירו באמצעות השלוח ל X ובפועל השלוח העבירו ל Y] תודות!
- אכיפה בררנית
- פרט שגוי
- חניה על מדרכה
- רו"ח שלא הגיש עבורי דו"ח שנתי
- ביטול דו"ח חניה
- שמישהו יעצור את העברינים האלו לגזול מכספנו מיד...
- נכות בעקבות שריפה בדירה
- נזקים בדירה שכורה
- שאלה לגבי חידוש חוזה
- וועד בית וחניה
- דוח חניה ע"ש וכתובת נפטר ולא ע"ש היורש המחזיק ברשיון זמני
- דוח חניה בגדרה
- עלויות תחזוקת בניין בדירה שכורה
- הודעה בדואר
- הודעה בדואר
- אישור בדיקות ותשלום שעות נוספות
- יציאה מדירה
טעינה...

תחומים קרובים:
עורך דין תעבורה
עורכי דין פשיטת רגל
עורכי דין דיני עבודה
רשלנות רפואית
עורכי דין תאונות דרכים

מפת אתר | תקנון ותנאי שימוש כל הזכויות שמורות © 2013 סדר דין עורכי דין ברשת