סיוע משפטי מיידי בטלפון: 1-800-800-891

עורכי דין סדר דין יעוץ משפטי מיידי רשלנות רפואית פשיטת רגל הוצאה לפועל

פשיטת רגל - סיוע של עורך דין בהליך פשיטת רגל

ליווי משפטי על ידי עו"ד פשיטת רגל

אדם שקרס כלכלית בתום לב עשוי לשקול פניה להליך פשיטת רגל. במצבו הביש עשויות להתקבל על ידיו החלטות נמהרות, במיוחד לאור התחושה כי "כבר אין עוד מה להפסיד" וכי טיפול משפטי כרוך בהוצאה כספית אשר בה אינו יכול לעמוד כעת. גישה כזו תגרום ללא ספק פגיעה בזכויות החייב. הליך פשיטת רגל הינו הליך מורכב, ליווי משפטי מקצועי ישפר לאין ערוך את מצבו של החייב הן במהלכו והן עם סיומו.

טיפול על ידי עו"ד פשיטת רגל יסיר מן החייב את הקושי המעשי של התמודדות מול הרשויות, הערכאות המשפטיות, באי כוחם של הנושים וכיו"ב. אך מעבר לכך, בידי האדם מן היישוב חסרים הידע והכלים להשיג עבור עצמו את ההסדרים ההוגנים והנוחים ביותר עבורו.

מהי פשיטת רגל?

כאשר אין ביכולתו של אדם לשלם את חובותיו יכול הוא לבקש מבית המשפט להכריז עליו כפושט רגל. מרגע שיקבל בית המשפט את בקשתו יחל ההליך שמטרתו להביא לכינוס כל נכסי החייב, לממשם כשהתמורה עבורם תחולק בין כל נושיו.

כאמור, מדובר בהליך משפטי מורכב ועל מנת לוודא כי כל זכויותיכם בו מוגנות, חשוב להיעזר בשירותיו של עו"ד פשיטת רגל מנוסה ומקצועי. ההליך מסתיים לאחר שכל הנכסים נמכרו והסדר הושג עם כל הנושים, אז יכול פושט הרגל לבקש צו הפטר מיתר חובותיו.

נושה אף הוא רשאי לבקש מבית המשפט להכריז על בעל החוב כמי שביצע פשיטת רגל כאשר הוא נוכח לדעת כי החייב מבצע פעולות מסוימות, המוגדרות בחוק ובפסיקה, אשר החשש הוא שנועדו למנוע מן הנושים אפשרות לפרוע חובם מנכסי החייב.

לחץ לקריאה נוספת על השלבים העיקריים בהליך:
בקשה למתן צו כינוס והכרזת פשיטת רגל
נושים מובטחים בהליך פשיטת רגל
קבלת הפטר או ביטול ההליך

יעוץ של עו"ד פשיטת רגל – האם להיכנס להליך?

הליך פשיטת רגל אינו מתאים או כדאי בכל מקרה בו אדם אינו יכול עוד לפרוע חובותיו. למשל כאשר לחייב אין כל נכסים יתכן ועדיף לפנות דווקא להוצאה לפועל על מנת לפתוח בהליך איחוד תיקים או הכרזתו כמוגבל באמצעים בגין הוצאה לפועל, אם לא בשל כל סיבה אחרת די בכך כי הליך פשיטת רגל הינו יקר יותר.

כמו כן, מעשים מסוימים שביצע החייב בנכסיו שנתיים (ובמקרים מסוימים אף עד עשר שנים) יהיו נתונים לביקורת במסגרת ההליך כדי לבדוק אם אין בהם משום ניסיון ל"הברחת נכסים".

מסיבות כגון אלה חשוב לפנות לייעוץ משפטי על ידי עו"ד פשיטת רגל, כדי לקבל את ההחלטה המשתלמת ביותר לגבי מתי, אם בכלל, לפנות להליך זה ובאילו פעולות יש לנקוט אפילו עוד לפני תחילת ההליך כדי להבטיח סיומו המהיר וקבלת ההפטר הנכסף בקלות עם סיומו.

ייצוג על ידי עו"ד הליך פשיטת הרגל

לאחר קבלת ההחלטה המחושבת לפנות להליך פשיטת רגל, עו"ד יוכל לקדם את ענייניו של מרשו הן על ידי הבטחת מיצוי מהיר של ההליך והן על ידי עמידה על זכויותיו במהלכו והשגת התוצאות הטובות ביותר עבורו. 

דוגמא לעניין המהווה מרכזי ברבים ממקרי פשיטת הרגל, היא - מה יעלה בגורל דירת המגורים. סעיף בפקודת פשיטת הרגל נועד במפורש לאזן בין הרצון לאפשר לחייב שקרס כלכלית לחזור לתפקד כרגיל ולמנוע מצב שייפול לנטל על הקופה הציבורית לבין הצורך לצמצם כמה שניתן את סכום החוב כשהפקעת דירת מגוריו תוריד משמעותית סכום זה.

עוד נושאים מרכזיים בהם חשוב טיפולו המקצועי של עורך דין פשיטת רגל הם הגעה להסדרים הוגנים עם כל הנושים, פיקוח על הליך בחירת הנאמן ולאחר מכן העבודה מולו ועוד.

כפי שניתן להתרשם, מדובר בהליך מורכב. מן השלבים המוקדמים ביותר של גיבוש ההחלטה לפנות אליו ועד להגעה לסיומו המוצלח ליווי וטיפול על ידי עו"ד פשיטת רגל יבטיחו השגת התוצאות המיטביות ומניעת מצבים בהם יגרע מצבו של החייב מעבר לנדרש.

סיוע משפטי מיידי בהליך פשיטת רגל, לחץ כאן: יעוץ משפטי

או צור קשר עם נציגי המשרד בטלפון: 03-6093833

פורום יעוץ משפטי

בדיקת זכויות מקרקעין
ייעוץ בנושא הוצאה לפועל
ייעוץ בענייני תעבורה
ייעוץ בנושא דיני משפחה
ייעוץ בנושא דיני נזיקין
ייעוץ בנושא דיני פלילים
ייעוץ בנושא דיני פשיטת רגל
ייעוץ בנושא תביעות אזרחיות
ייעוץ בנושא אחר

פנה אל עורך דין:
שם הפונה:
דוא"ל:
טלפון:
איזור מגורים:
הבעיה שלי בנושא:
תוכן ההודעה:

תחומי התמחות במשרד:
   עורכי דין משפחה, גירושין
   עורכי דין פלילי
   עורכי דין אזרחי מסחרי
   עורכי דין מקרקעין
   עורכי דין תעבורה
   עורכי דין נזיקין
   עורכי דין דיני עבודה
   עורכי דין רשלנות רפואית
   מושגים משפטיים
   פרסום מאמרים משפטיים

פורום יעוץ משפטי לאזרח

הודעות אחרונות בפורום:
- תעבורה
- צביעת ארונות מטבח
- בדיקת רכב
- הצגת ראיות לצד שכנגד
- דיני משפחה
- שעות נוספות בהריון
- זכויות שוכר לאחר מכירת הדירה
- שלום חברים , מנסה לאתר פס"ד ע "א 569/80 ולא מוצא , מוצא הרק איזכורים שלו צד שכנגד טוען שפס"ד זה מוכיח שלא חלה אחריותעל השולח כאשר השלוח חורג מהסמכות שניתמנה לו להבנתי ס 14 בפקודת הנזיקין הוא חדמשמעי כשהמחוקק רוצה לפטור הוא עושה זאת ס56 לפקודת החברות לדוגמא , וגם בו יש החרגות להחרגות אם יש מי שיכול לאר הפס"ד - אודה מאד כמו כן אשמח לשמוע דעתכם האם שולח פטור מאחריות כאשר שלוח חורג מסמכותו [השולח קיבל מוצר להעבירו באמצעות השלוח ל X ובפועל השלוח העבירו ל Y] תודות!
- אכיפה בררנית
- פרט שגוי
- חניה על מדרכה
- רו"ח שלא הגיש עבורי דו"ח שנתי
- ביטול דו"ח חניה
- שמישהו יעצור את העברינים האלו לגזול מכספנו מיד...
- נכות בעקבות שריפה בדירה
- נזקים בדירה שכורה
- שאלה לגבי חידוש חוזה
- וועד בית וחניה
- דוח חניה ע"ש וכתובת נפטר ולא ע"ש היורש המחזיק ברשיון זמני
- דוח חניה בגדרה
- עלויות תחזוקת בניין בדירה שכורה
- הודעה בדואר
- הודעה בדואר
- אישור בדיקות ותשלום שעות נוספות
- יציאה מדירה
טעינה...

תחומים קרובים:

עורך דין דיני משפחה
עורכי דין בתחום פלילי
תאונת עבודה ותביעת פיצויים
הליך גירושין
הליך הוצאה לפועל

מפת אתר | תקנון ותנאי שימוש כל הזכויות שמורות © 2013 סדר דין עורכי דין ברשת