סיוע משפטי מיידי בטלפון: 1-800-800-891

עורכי דין סדר דין יעוץ משפטי מיידי רשלנות רפואית פשיטת רגל הוצאה לפועל

מתי פונים אל עורך דין דיני משפחה?

עורכי דין בתחום דיני משפחה

עורך דין בתחום דיני משפחה מתמחה בטיפול בכל הנושאים המשפטיים הקשורים בתא המשפחתי. על נושאים אלו ניתן למנות את כל הסוגיות הנוגעות אל מעמד אישי של אנשים בנושאי נישואין וגירושים, הורות, דת והחובות והזכויות הנובעות מהמעמד המשפטי. להכרע במחלוקות בתחום קיים בית דין מיוחד בישראל - בית משפט לענייני משפחה.

פנייה אל עורך דין דיני משפחה בנושא גירושין

במדינת ישראל קיימות שתי מערכות משפטיות עם סמכות לדון בסכסוכים בין בני זוג, בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. לשתיהן סמכויות מקבילות לדון במחלוקות רבות כמו יחסי הממון בין בני הזוג, מזונות, משמורת ילדים ועוד. אולם, הסמכות לתת גט היא סמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני.

חשוב מאוד כי לצידכם יעמוד עורך דין מקצועי בתחום דיני משפחה, כבר בשלב קבלת ההחלטה וידע לנהל את ההליך על הצד הטוב ביותר, שיבטיח הגנה מלאה על האינטרסים שלכם.

עריכת הסכם גירושין

אחת הדרכים לפרק את התא המשפחתי ו"לגמור את זה יפה", היא לערוך הסכם גירושין המסדיר בתוכו את כל נקודות המחלוקת בין בני הזוג, את חלוקת הרכוש, המזונות, משמורת הילדים ועוד. מרבית האנשים יעדיפו לפנות אל עורכי דין שונים כך שכל צד יקבל יעוץ משפטי בנפרד עד להגעה לפשרה ועריכת הסכם המקובל על שני הצדדים.

משמורת ילדים

ישנם מקרים רבים בהם על בית המשפט להכריע במחלוקות שונות הנוגעות אל משמורת ילדים, לא רק במקרים של גירושין, לעיתים עקב התייתמות או אי כשירות של ההורים. אם אתם חלק ממחלוקת בתחום זה, מומלץ גם כאן להיעזר בשירותיו של עורך דין דיני משפחה ולא לקוות כי בית המשפט ידע לקבל את ההחלטה לה אתם מייחלים.

העיקרון הוא פשוט, לנגד עיניו של בית המשפט תמיד תעמוד בראש ובראשונה טובת הילד. עורך דין מקצועי ידע לסייע לכם להציג את עמדתכם ולהביא בפני בית המשפט את כל הטיעונים הרלוונטיים לפיהם עליכם לקבל משמורת.

יחסי ממון בין ידועים בציבור

תחום נוסף בו רבים נעזרים בשירותיהם של עורכי דין בתחום דיני משפחה הוא במחלוקות בין ידועים בציבור או בעריכת הסכמי ממון למניעתן. ידועים בציבור הנם בני זוג המנהלים משק בית וחיים משותפים, אך אינם נשואים. עם פירוק היחסים, קיימות מחלוקות רבות סביב הרכוש שנצבר על ידי בני הזוג במהלך חייהם המשותפים. הסכם ממון הנו דרך יעילה להסדיר את נושא הרכוש מראש ולמנוע סכסוכים עתידיים.

דיני ירושה

עורך דין דיני משפחה עוסק גם בתחומים הנוגעים לצוואות וירושות. עריכת צוואות, מחלוקות בין יורשים, פסילת צוואה ועוד. באופן טבעי, אדם שהולך לעולמו מעוניין כי כל רכושו יגיע לידיים להם הוא יועד, אולם הלכה למעשה הדברים אינם בהכרח פשוטים כל כך. קיימות עילות רבות בגינן ניתן לבקש פסילה של צוואות, על כן חשוב מאוד כי הצוואה תיערך על ידי עורך דין הבקיא בתחום דיני ירושה, בצורה מקצועית ומהימנה, שתבטיח את מימושה.

במשרד עורכי דין חטיבה ייעודית בתחום דיני משפחה, המנוהלת על ידי פרקליטים בעלי ניסיון עשיר בייצוג צדדים במסגרת הליך גירושין, עריכת הסכמי גירושין, הסכם ממון, צוואות וייצוג בתביעות בתחום. החטיבה מעניקה מענה רחב ומקיף לצרכיו של כל לקוח ובשירותה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – בהם חוקרים פרטיים, מומחים בניהול משא ומתן, מגשרים מוסמכים ועוד.

לסיוע משפטי מיידי בתחום דיני משפחה, לחץ כאן

או צור קשר מיידי עם עו"ד בטלפון: 03-6093833


פורום יעוץ משפטי

בדיקת זכויות מקרקעין
ייעוץ בנושא הוצאה לפועל
ייעוץ בענייני תעבורה
ייעוץ בנושא דיני משפחה
ייעוץ בנושא דיני נזיקין
ייעוץ בנושא דיני פלילים
ייעוץ בנושא דיני פשיטת רגל
ייעוץ בנושא תביעות אזרחיות
ייעוץ בנושא אחר

פנה אל עורך דין:
שם הפונה:
דוא"ל:
טלפון:
איזור מגורים:
הבעיה שלי בנושא:
תוכן ההודעה:

תחומי התמחות במשרד:
   עורכי דין משפחה, גירושין
   עורכי דין פלילי
   עורכי דין אזרחי מסחרי
   עורכי דין מקרקעין
   עורכי דין תעבורה
   עורכי דין נזיקין
   עורכי דין דיני עבודה
   עורכי דין רשלנות רפואית
   מושגים משפטיים
   פרסום מאמרים משפטיים

פורום יעוץ משפטי לאזרח

הודעות אחרונות בפורום:
- תעבורה
- צביעת ארונות מטבח
- בדיקת רכב
- הצגת ראיות לצד שכנגד
- דיני משפחה
- שעות נוספות בהריון
- זכויות שוכר לאחר מכירת הדירה
- שלום חברים , מנסה לאתר פס"ד ע "א 569/80 ולא מוצא , מוצא הרק איזכורים שלו צד שכנגד טוען שפס"ד זה מוכיח שלא חלה אחריותעל השולח כאשר השלוח חורג מהסמכות שניתמנה לו להבנתי ס 14 בפקודת הנזיקין הוא חדמשמעי כשהמחוקק רוצה לפטור הוא עושה זאת ס56 לפקודת החברות לדוגמא , וגם בו יש החרגות להחרגות אם יש מי שיכול לאר הפס"ד - אודה מאד כמו כן אשמח לשמוע דעתכם האם שולח פטור מאחריות כאשר שלוח חורג מסמכותו [השולח קיבל מוצר להעבירו באמצעות השלוח ל X ובפועל השלוח העבירו ל Y] תודות!
- אכיפה בררנית
- פרט שגוי
- חניה על מדרכה
- רו"ח שלא הגיש עבורי דו"ח שנתי
- ביטול דו"ח חניה
- שמישהו יעצור את העברינים האלו לגזול מכספנו מיד...
- נכות בעקבות שריפה בדירה
- נזקים בדירה שכורה
- שאלה לגבי חידוש חוזה
- וועד בית וחניה
- דוח חניה ע"ש וכתובת נפטר ולא ע"ש היורש המחזיק ברשיון זמני
- דוח חניה בגדרה
- עלויות תחזוקת בניין בדירה שכורה
- הודעה בדואר
- הודעה בדואר
- אישור בדיקות ותשלום שעות נוספות
- יציאה מדירה
טעינה...

תחומים קרובים:

מפת אתר | תקנון ותנאי שימוש כל הזכויות שמורות © 2013 סדר דין עורכי דין ברשת