סיוע משפטי מיידי בטלפון: 1-800-800-891

עורכי דין סדר דין יעוץ משפטי מיידי רשלנות רפואית פשיטת רגל הוצאה לפועל

חוות דעת פסיכיאטרית בתביעת רשלנות רפואית

חוות דעת פסיכיאטרית - נזקים נפשיים בתביעות רשלנות רפואית

מטבע הדברים, נזקים פיסיים הנגרמים עקב מקרים של רשלנות רפואית, עלולים להותיר גם צלקות נפשיות חמורות ולמעשה – מדובר בסוג נוסף של נזק בגינו ניתן לתבוע פיצוי כספי. בשונה מטענות בדבר מצבו הגופני של התובע, בהן תתמוך חוות דעתו של מומחה רפואי בתחום רלבנטי, את הטענות בדבר הנזקים הנפשיים יש לחזק על ידי חוות דעת פסיכיאטרית.

למעשה, כמעט בכל מקרה בו מוגשת תביעת פיצויים בגין נזקים של טיפול רפואי רשלני, כדאי לבדוק גם היבטים הנוגעים לנזק נפשי. כל פגיעה פיסית משמעותית עלולה לשבש את המהלך התקין של החיים, ליצור מגבלות וקשיים הבאים לידי ביטוי גם בהיבטים הנפשיים.

בדיקה על ידי פסיכיאטר וקבלת חוות דעת פסיכיאטרית בדבר מצבכם, יאפשרו הערכה של טיב הנזק הנפשי. ישנם נזקים בדרגות שונות של חומרה, חלקם זמניים, לדוגמא: סיוטים או חרדות בהן ניתן לטפל ונזקים אחרים עלולים לעלות לכדי נכות קבועה.
 

פיצויים על נזקים נפשיים עקב רשלנות רפואית

נזקים שאינם ממוניים, נחשבים לנזקים שקשה יותר להוכיח ולהעריך את שווים בכסף. בשונה מנזקים ממוניים, כמו פגיעה ביכולת ההשתכרות, הוצאות בגין טיפולים רפואיים, התאמת דיור, עזרת הזולת ועוד, בטענות בדבר נזקים נפשיים לא תמיד ניתן לתמוך באמצעות מסמכים המעידים על הוצאות וקביעת סכום פיצוי הולם עבור כאב וסבל אינה משימה פשוטה.

בית המשפט, בבואו לקבוע פיצויים לנפגעי רשלנות רפואית על נזקים שאינם ממוניים יבסס את פסיקתו על פרמטרים שונים, חוות דעת פסיכיאטרית, גיל התובע, תוחלת החיים הצפויה לו ועוד.
 

למה תתייחס חוות דעת של פסיכיאטר?

בין אם מדובר במקרה של רשלנות בניתוח, באבחון מחלה, רשלנות רפואית בלידה או בכל תחום אחר – חוות דעת פסיכיאטרית תתייחס לא רק לאירוע עצמו והשלכותיו על חיי התובע. בחוות הדעת יתייחס רופא פסיכיאטר אל כל האירועים המשמעותיים בחייו של התובע, מצבו הנפשי לפני האירוע, יכולותיו האינטלקטואליות והבין אישיות ולמעשה, כל מידע הנוגע לחייו של הנבדק ועשוי להיות רלוונטי לתביעתו.

פנייה אל עורכי דין וקבלת יעוץ משפטי

במשרד עורכי דין דורה כהן ויצמן חטיבה לטיפול בתביעות נזיקין של לקוחות שנפגעו עקב רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד. בסיוע של עורכי דין תוכלו לפנות אל המומחים המתאימים ביותר לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית או רפואית, במטרה להעריך את סיכויי התביעה ולקבל חוות דעת שתתמוך בטיעוניכם.

אם נפגעתם עקב טיפול רפואי רשלני, מומלץ לא לבצע שום פעולה בנושא על דעת עצמכם, לרבות פנייה אל משרד הבריאות או אל הגורם המתרשל בתלונה. חשוב לפנות בהקדם האפשרי לקבלת יעוץ משפטי וסיוע של עורכי דין בעלי ניסיון וידע עשיר בתחום זה. 

או צור קשר עם נציגי המשרד בטלפון: 03-6093833

פורום יעוץ משפטי

בדיקת זכויות מקרקעין
ייעוץ בנושא הוצאה לפועל
ייעוץ בענייני תעבורה
ייעוץ בנושא דיני משפחה
ייעוץ בנושא דיני נזיקין
ייעוץ בנושא דיני פלילים
ייעוץ בנושא דיני פשיטת רגל
ייעוץ בנושא תביעות אזרחיות
ייעוץ בנושא אחר

פנה אל עורך דין:
שם הפונה:
דוא"ל:
טלפון:
איזור מגורים:
הבעיה שלי בנושא:
תוכן ההודעה:

תחומי התמחות במשרד:
   עורכי דין משפחה, גירושין
   עורכי דין פלילי
   עורכי דין אזרחי מסחרי
   עורכי דין מקרקעין
   עורכי דין תעבורה
   עורכי דין נזיקין
   עורכי דין דיני עבודה
   עורכי דין רשלנות רפואית
   מושגים משפטיים
   פרסום מאמרים משפטיים

פורום יעוץ משפטי לאזרח

הודעות אחרונות בפורום:
- תעבורה
- צביעת ארונות מטבח
- בדיקת רכב
- הצגת ראיות לצד שכנגד
- דיני משפחה
- שעות נוספות בהריון
- זכויות שוכר לאחר מכירת הדירה
- שלום חברים , מנסה לאתר פס"ד ע "א 569/80 ולא מוצא , מוצא הרק איזכורים שלו צד שכנגד טוען שפס"ד זה מוכיח שלא חלה אחריותעל השולח כאשר השלוח חורג מהסמכות שניתמנה לו להבנתי ס 14 בפקודת הנזיקין הוא חדמשמעי כשהמחוקק רוצה לפטור הוא עושה זאת ס56 לפקודת החברות לדוגמא , וגם בו יש החרגות להחרגות אם יש מי שיכול לאר הפס"ד - אודה מאד כמו כן אשמח לשמוע דעתכם האם שולח פטור מאחריות כאשר שלוח חורג מסמכותו [השולח קיבל מוצר להעבירו באמצעות השלוח ל X ובפועל השלוח העבירו ל Y] תודות!
- אכיפה בררנית
- פרט שגוי
- חניה על מדרכה
- רו"ח שלא הגיש עבורי דו"ח שנתי
- ביטול דו"ח חניה
- שמישהו יעצור את העברינים האלו לגזול מכספנו מיד...
- נכות בעקבות שריפה בדירה
- נזקים בדירה שכורה
- שאלה לגבי חידוש חוזה
- וועד בית וחניה
- דוח חניה ע"ש וכתובת נפטר ולא ע"ש היורש המחזיק ברשיון זמני
- דוח חניה בגדרה
- עלויות תחזוקת בניין בדירה שכורה
- הודעה בדואר
- הודעה בדואר
- אישור בדיקות ותשלום שעות נוספות
- יציאה מדירה
טעינה...

תחומים קרובים:

מפת אתר | תקנון ותנאי שימוש כל הזכויות שמורות © 2013 סדר דין עורכי דין ברשת