סיוע משפטי מיידי בטלפון: 1-800-800-891

עורכי דין סדר דין יעוץ משפטי מיידי רשלנות רפואית פשיטת רגל הוצאה לפועל

מחיקת רישום פלילי - סיוע של עורך דין פלילי

מהו רישום פלילי?

חברה באשר היא, דורשת מן החברים בה מידה כזו או אחרת של קונפורמיות, ציות לנורמות, כללים וחוקים. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי אלה נראים טבעיים, נכונים ואף מתאימים והם אלה אשר מרכיבים את המציאות בה אנחנו חיים. הפרות אותן נורמות וחוקים הנה פשיעה והיא גוררת אחריה, על פי רוב, תגובה של רשויות האכיפה, רישום פלילי וענישה.

צור קשר מיידי עם עו"ד בטלפון: 1800-800-891

רישום פלילי זהו רישום הנערך במשטרה כאשר אדם עובר עבירה פלילית כלשהי. רישום כזה יכול להיות מלווה בהרשעה מטעם בית המשפט או לאו. רישום זה ילווה את האדם לאורך חייו ועשוי להפריע לו בחיפוש אחר פרנסה.

אנשים בעלי רישום פלילי הכולל גם הרשעות או עבירות שיש עמן קלון למשל, אינם יכולים להיות מועסקים במקצועות רבים ולפגוש קושי רב בבואם לקבל אישורים הניתנים בכפוף לבדיקת הרקע של המבקש ומציאתו כאדם אמין, ישר ושומר חוק.

מבחינת דיני עבודה, אין מניעה מהמעסיקים לבקש ממועמדים תעודת יושר ורבים המעסיקים שאף עושים כן. בתעודת היושר יופיע רישום פלילי אם ישנו, מה שעלול לחבל בסיכוייו של המועמד להתקבל למשרה המבוקשת.

מחיקת רישום פלילימחיקת רישום פלילי - סיוע של עורך דין פלילי

מעידה חד פעמית יכולה לקרות לכל אדם באשר הוא – אנחנו בסך הכול יצורים אנושיים, בלתי מושלמים. הבעיה מתחילה כאמור כאשר יש צורך לספק עדויות בנוגע ליושרנו ויש לנו כתם בדמות עבר פלילי.

קיימת הנחה כי לאחר שבע עד עשר שנים נמחק הרישום, אולם ראוי לציין כי הרישום איננו נמחק לחלוטין מן הגיליון המשטרתי כי אם נחסמת ומצטמצמת הגישה אליו מאת גופים שונים. חשוב להבין כי באמצעות עורך דין פלילי מיומן תוכלו למחוק רישום זה עוד מוקדם יותר מתוקף חוק ההתיישנות.

פנייה לשירותי עורך דין פלילי לצורך מחיקת רישום פלילי

הגעתם לנקודה בחייכם בה אינכם מעוניינים לשלם עוד על טעויות העבר וברצונכם להגיש בקשה למחיקת רישום פלילי? מומלץ לפנות אל עורכי דין המתמחים בתחום זה ולהסתייע בשירותיהם.

רק בעזרת עורך דין מקצועי המתמחה בתחום הפלילי תוכלו ל"טהר" את שמכם, בין אם מדובר ברישום פלילי עם הרשעה או בלעדיה.

עורכי דין מקצועיים יגישו בקשות או לתובע המשטרתי או לאמונים על כך בפרקליטות או אם יש צורך אף לנשיא, על מנת להביא למחיקת הרישום הפלילי. תהליך זה לוקח מספר חודשים וכרוך בהגשת בקשות מנומקות ומסודרות.

תהליך מחיקת רישום פלילי לא יכול להיעשות על ידי כל אחד, כאמור, יש לפעול בצינורות המקובלים, להגיש את הבקשות והטפסים הנכונים תוך עמידה בסטנדרטיים משפטיים ואספקת נימוקים הולמים. על כן, קיימת חשיבות להתחיל תהליך זה באמצעות עו"ד פלילי הבקיא מלפני ומלפנים ברזי הפלילים.

דחיית בקשה למחיקת רישום פלילי

גם אם התקבל סירוב מן הערכאות הללו, תמיד יש עוד דרכים לפעול למען מחיקת רישום פלילי. עורך דין פלילי מקצועי ידאג להמשיך את הטיפול על ידי פניה לערכאות גבוהות יותר, כגון בית הדין הגבוה לצדק.

לסיכום, על מנת שמעידות חד פעמיות לא יחבלו בשגרת החיים התקינים של אדם, מומלץ מאוד במקרה של רישום פלילי לפנות לשירותיו של עורך דין מקצועי שיסייע במחיקת הכתם.

רק עו"ד פלילי מומחה יוכל להגיש בקשות בצורה הנכונה ביותר, רק ביכולתו להציג את המסמכים הדרושים ולטעון את הטענות הנכונות בהתאם לכל למצב ובעצם להביא למחיקה של הרישום - ובכך לשפר באופן ניכר את איכות חייו של בעל הרישום.

לקבלת יעוץ משפטי מיידי על ידי עורכי דין, לחץ כאן 

במקרים דחופים צור קשר 24 שעות ביממה בטלפון: 1800-800-891


פורום יעוץ משפטי

בדיקת זכויות מקרקעין
ייעוץ בנושא הוצאה לפועל
ייעוץ בענייני תעבורה
ייעוץ בנושא דיני משפחה
ייעוץ בנושא דיני נזיקין
ייעוץ בנושא דיני פלילים
ייעוץ בנושא דיני פשיטת רגל
ייעוץ בנושא תביעות אזרחיות
ייעוץ בנושא אחר

פנה אל עורך דין:
שם הפונה:
דוא"ל:
טלפון:
איזור מגורים:
הבעיה שלי בנושא:
תוכן ההודעה:

תחומי התמחות במשרד:
   עורכי דין משפחה, גירושין
   עורכי דין פלילי
   עורכי דין אזרחי מסחרי
   עורכי דין מקרקעין
   עורכי דין תעבורה
   עורכי דין נזיקין
   עורכי דין דיני עבודה
   עורכי דין רשלנות רפואית
   מושגים משפטיים
   פרסום מאמרים משפטיים

פורום יעוץ משפטי לאזרח

הודעות אחרונות בפורום:
- תעבורה
- צביעת ארונות מטבח
- בדיקת רכב
- הצגת ראיות לצד שכנגד
- דיני משפחה
- שעות נוספות בהריון
- זכויות שוכר לאחר מכירת הדירה
- שלום חברים , מנסה לאתר פס"ד ע "א 569/80 ולא מוצא , מוצא הרק איזכורים שלו צד שכנגד טוען שפס"ד זה מוכיח שלא חלה אחריותעל השולח כאשר השלוח חורג מהסמכות שניתמנה לו להבנתי ס 14 בפקודת הנזיקין הוא חדמשמעי כשהמחוקק רוצה לפטור הוא עושה זאת ס56 לפקודת החברות לדוגמא , וגם בו יש החרגות להחרגות אם יש מי שיכול לאר הפס"ד - אודה מאד כמו כן אשמח לשמוע דעתכם האם שולח פטור מאחריות כאשר שלוח חורג מסמכותו [השולח קיבל מוצר להעבירו באמצעות השלוח ל X ובפועל השלוח העבירו ל Y] תודות!
- אכיפה בררנית
- פרט שגוי
- חניה על מדרכה
- רו"ח שלא הגיש עבורי דו"ח שנתי
- ביטול דו"ח חניה
- שמישהו יעצור את העברינים האלו לגזול מכספנו מיד...
- נכות בעקבות שריפה בדירה
- נזקים בדירה שכורה
- שאלה לגבי חידוש חוזה
- וועד בית וחניה
- דוח חניה ע"ש וכתובת נפטר ולא ע"ש היורש המחזיק ברשיון זמני
- דוח חניה בגדרה
- עלויות תחזוקת בניין בדירה שכורה
- הודעה בדואר
- הודעה בדואר
- אישור בדיקות ותשלום שעות נוספות
- יציאה מדירה
טעינה...

תחומים קרובים:

מפת אתר | תקנון ותנאי שימוש כל הזכויות שמורות © 2013 סדר דין עורכי דין ברשת